Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
  » Katalog » Produkty wydawnicze » Pudełka na książki
PrintGroup - drukarnia cyfrowa
Twoje Konto
Zaloguj
 
Zapomniałem hasła
Kategorie
Produkty wydawnicze
Książki w oprawie miękkiejKsiążki w oprawie twardejKsiążki kartonowe - okładka miękkaKsiążki kartonowe - okładka twardaOprawa zeszytowaOprawa Wire-OZadruk boków książkiPudełka na książki
Pomoc w projektach
Generator szablonów okładekGenerator kodów kreskowych ISBN
Potrzebne dodatki
Wydruki próbne
Koszyk
...jest pusty
Wskazówki
Jak przygotować
Informacje
Szybka dostawa do drzwi
Dostawa książek
Uczestniczymy w programie...
drukowanie kalendarzy

Pudełka na książki

Pudełko na książki dodatkowo ochroni twoje produkty oraz nada im wyjątkowego, eleganckiego charakteru. Sprawdzi się doskonale przy jednej pozycji, trylogii i dłuższych seriach wydawniczych. Pokryte folią laminacyjną, uszlachetnione lakierem UV bądź folią metaliczną, stanie się naturalnym wyborem dla osób poszukujących ekskluzywnego prezentu. Tym bardziej, jeśli postawisz na odważny projekt współgrający z okładami tytułów znajdujących się w środku. Pudełko wykorzystasz również jako element kampanii promocyjnej. Wysłanie w nim książek recenzentom i influencerom zwiększy twoje szanse na przyciągające uwagę zdjęcia i filmy.

Wykonanie
W Books Factory pudełko wykonujemy z kartonu 350 g/m2 i zadrukowujemy standardowo. Oznacza to wysokojakościowy druk kolorowy lub mono. Charakteryzuje się on dużą gęstością, intensywną czernią oraz bardzo ostrymi krawędziami znaku obserwowanymi przez mikroskop. Zadruk pokryjesz wszystkimi dostępnymi rodzajami folii laminacyjnej. Możesz także skorzystać z bogatych opcji uszlachetnień: lakieru punktowego płaskiego i wypukłego oraz folii metalicznej płaskiej i wypukłej w kolorach złotym lub srebrnym.

Co nas wyróżnia?
Nasze pudełko odznacza się trzema zatrzaskami po stronie grzbietu oraz mocnym klejeniem po krótkim boku. Składa się wyjątkowo łatwo, więc nie zajmuje dużo miejsca. Można je wygodnie magazynować. Komfort użytkowania dopełniają wycięcia na palce, które gwarantują bezproblemowe wkładanie i wyciąganie książek.

Moglibyśmy jeszcze długo opowiadać o korzyściach, zastosowanych rozwiązaniach i technologii. Tylko po co, skoro sam możesz to ocenić lub dotknąć? No właśnie.

Sample Box
Z myślą o tobie zaprojektowaliśmy „Sample Box”. Otrzymasz go, pisząc na adres sample@booksfactory.pl. Dzięki niemu z bliska przyjrzysz się wszystkim wspomnianym elementom.


Najważniejsze cechy:
 • maksymalny rozmiar: [mm]x[mm]x[mm],
 • minimalny rozmiar: [mm]x[mm]x[mm],
 • materiał: karton 350 g/m2,
 • typ druku: standardowy,
 • możliwe uszlachetnienia: laminowanie połysk, mat i mat sof touch, lakier punktowy UV płaski i wypukły oraz folia metaliczna płaska i wypukła,
 • łatwe w składaniu i magazynowaniu.

Wszystkie zamówienia podlegają naszemu regulaminowi.

Ceny

Wszystkie podane ceny są cenami netto.

Warunki płatności 

 • Zapłata z góry przelewem online lub kartą (platności.pl).
 • Zapłata kurierowi przy odbiorze.
 • Zapłata gotówką przy odbiorze w Szczecinie.
 • Zapłata przelewem z odroczonym terminem płatności (kredyt kupiecki) po wypełnieniu i przesłaniu wniosku wraz z załącznikami.

Rodzaje dostawy

 • Przesyłka kurierska do 30kg na terenie całego kraju - 12zł.
 • Odbiór własny w Szczecinie (adres firmy) - 0zł.
 • Darmowa wysyłka przy zamówieniu powyżej 200 egzemplarzy książek lub broszur.

Termin realizacji w razie dostawy firmą kurierską może wydłużyć się o 1-2 dni. Jak rozumieć "Termin realizacji"?

 


Drukarnia cyfrowa online - printgroup.pl: druk książek