Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
  » Katalog » Specyfikacje techniczne » Jak rozumieć "Termin realizacji"?
Zmień kraj
PrintGroup - drukarnia cyfrowa
Twoje Konto
Zaloguj
 
Zapomniałem hasła
Kategorie
Produkty wydawnicze
Książki w oprawie miękkiejKsiążki w oprawie twardejOprawa zeszytowaOprawa Wire-O
Pomoc w projektach
Generator szablonów okładekGenerator kodów kreskowych ISBN
Potrzebne dodatki
Wydruki próbne
Koszyk
...jest pusty
Wskazówki
Jak przygotować
Specyfikacje techniczne
Informacje
Uczestniczymy w programie...
drukowanie kalendarzy
Jak rozumieć "Termin realizacji"? [Powrót]

  1. Terminy realizacji zleceń dla poszczególnych produktów podane są bezpośrednio na stronie przy danej pozycji.
  2. Terminy realizacji zamówień podane są w dniach roboczych. Przez dzień roboczy rozumie się każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy. W zamówieniach złożonych do godz. 12:00 okres realizacji zlecenia (liczony w pełnych dniach roboczych) rozpoczyna się od momentu złożenia zamówienia. W przypadku zleceń, które wpłynęły do serwisu po godz. 12:00, okres realizacji zlecenia jest liczony od godz. 8:00 następnego dnia roboczego.
  3. Termin realizacji nie uwzględnia czasu dostawy przesyłki do Klienta.
  4. Zamówienie na zbiór produktów o różnych terminach realizacji zostanie wykonane w całości w terminie dotyczącym produktu, dla którego podano najdłuższy czas realizacji.
  5. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych (np.: awaria maszyny, brak dostawy prądu itp.), które uniemożliwiają realizację zlecenia w terminie, PRINT GROUP Sp. z o.o może nie dotrzymać terminu realizacji i wydłużyć go o czas niezbędny do usunięcia przyczyny opóźnienia. O fakcie tym PRINT GROUP Sp. z o.o informuje Klienta.
  6. Przy realizowaniu dwóch lub więcej zamówień w tym samym terminie, pochodzących od tego samego Klienta, z tym samym adresem wysyłkowym, w celu ograniczenia kosztów dostawy PRINT GROUP Sp. z o.o może podjąć decyzję o wysłaniu ich w jednej przesyłce.


Drukarnia cyfrowa online - printgroup.pl: druk książek