Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z informacjami zawartymi w Polityce Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
×
  » Katalog » Specyfikacje techniczne » Opakowanie na CD/DVD pojedyncze - specyfikacja techniczna
Zmień kraj
PrintGroup - drukarnia cyfrowa
Twoje Konto
Zaloguj
 
Zapomniałem hasła
Kategorie
Produkty wydawnicze
Książki w oprawie miękkiejKsiążki w oprawie twardejOkładki wysokonakładoweOprawa zeszytowa
Pomoc w projektach
Generator szablonów okładekGenerator kodów kreskowych ISBN
Potrzebne dodatki
Wydruki próbne
Koszyk
...jest pusty
Wskazówki
Jak przygotować
Specyfikacje techniczne
Informacje
Uczestniczymy w programie...
drukowanie kalendarzy
Opakowanie na CD/DVD pojedyncze - specyfikacja techniczna [Powrót]Nasze opakowanie na płytę CD/DVD wykonane jest w technologii introligatorskiej oprawy twardej. Wewnątrz zawiera ono jedną lub dwie tace do mocowania płyty z masywnego tworzywa sztucznego. W skład kompletu wchodzi płyta (lub odpowiednio dwie płyty) CD lub DVD z grafiką w pełnym kolorze. Płyty nie zawierają danych klienta, są gotowe do zapisu.

  • Format - 140mm x 125mm
  • Materiał - tektura introligatorska 2mm oklejona papierem 80g/m2 zadrukowanym w pełnym kolorze, druk doskonałej jakości na Xerox DC5000. Powierzchnia okładki uszlachetniona laminatem (mat/ połysk)
  • Wewnątrz opakowania 1 lub 2 tacki w kolorze czarnym wraz z krążkiem CD/DVD. Naklejka na CD/DVD druk w pełnym kolorze na papierze samoprzylepnym 80g/m2
  • Szczegółowe informacje techniczne dostępne są w linku "jak przygotować" przy każdym produkcie
  • Akceptowany format projektu - PDF 

Jeżeli parametry produktu nie spełniają Twoich oczekiwań, złóż zamówienie wykorzystując uniwersalny kalkulator druku kolorowego.Drukarnia cyfrowa online - printgroup.pl: druk książek